יום חמישי, 30 ביולי 2020

אז עברנו דירה למדרשת בן-גוריוןhttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/20/%D7%91%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%9C_%D7%91%D7%90%D7%A8_%D7%A9%D7%91%D7%A2.jpg

לפני כמעט ארבע עשרה שנה עברתי לבאר שבע. הייתי אז כמעט מייד אחרי גירושי, עם שני ילדים קטנים שגרו במודיעין, ועברתי עם מעט חששות אבל עם המון תקוות.
העיר באר שבע נתנתה לי המון - מקצוע, בת זוג, משפחה... ובכל זאת הגיע הזמן לעבור שוב, וכמו שנראה שמסלול חיי הולך, לנוע עוד דרומה, אל מדרשת בן-גוריון.
לנו בדירה החדשה והשכורה שלנו בפעם הראשונה לפני כמעט שבועיים, בערב שבת. לא אתנצל שלא כתבתי עד עכשיו, כי באמת היינו עסוקים.
יש לנו המון עבודה, קצת קשורה לדברים ישנים, וקצת קשורה לדברים חדשים, ובכל זאת נראה שמדרשת בן-גוריון, ומצפה רמון, שם אלמד בשנה הבאה, ובעצם כבר בשבוע הבא, מספקים גם מידה סבירה של שלווה.
נשאר העניין של הבלוג. באר שבע מופיעה בשם. לא בטוח שכדאי לשנות את השם, ולא בטוח שכדאי לשנות את הכתובת, אז הוספתי מעין הסבר- "נקודת מבט דרום ישראלית". אני חושב שזה מהווה איזון נכון :)אין תגובות:

פרסום תגובה

הפורימשפיל של קהילת אשל אברהם בגרסת הוידאו

  אז לפני שעברתי למדרשה בקיץ האחרון, הייתי חבר די פעיל במשך כמה שנים טובות ב קהילת אשל אברהם . אפילו הייתי בוועד של הקהילה. אחד הדברים כחבר ...